1 Ağustos 2012 Çarşamba

KAHVE BAHANE, BEYAZLIK ŞAHANE!Dünyanın bir numaralı ‘diş beyazlatma uzmanı White Glo’, dişlerdeki lekeleri yok ederken, dişlerinizin hem bakımını yapıyor hem de dişlerinizi beyazlatıyor.

Diş Beyazlatma Uzmanı White Glo,özel formülü sayesinde gülüşlerinizi parlatıyor. White Glo; klasik beyazlatıcı, sigara kullananlara özel, çay ve kahve tüketenlere özel, ağız gargarası ve diş macunu ikisi bir arada seçenekleri ile herkes için farklı çözüm sunuyor.
Avustralyalı Tüketici Birliği tarafından “en iyi beyazlatıcı diş macunu” seçilen White Glo,ayrıcalıklı üretim teknolojisi sayesinde uzun süre ferahlık ve koruma sağlayarak,özellikle ramazan aylarında insanların korkulu rüyası haline gelen ağız kokusuna da çözüm getiriyor.Micro parlatıcı partiküller ve nefes ferahlatan güçlü formülü sayesinde ağız içerisinde oluşan istenmeyen kokuları önlüyor.
White Glo diş macunu, White Glo Anti-Leke diş fırçası ve yemek sonrası dişlerdeki kalıntıları temizlemeye yardımcı olan özel temizleyicileriyle birlikte,komple diş bakım paketi şeklinde satışa sunuluyor.Beliz Kozmetik tarafından ithal edilen beyazlatma uzmanı White Glo, 14.90 TL satış fiyatıyla tüm seçkin eczanelerde bulunuyor.

Basın Bültenidir.

1 yorum:

 1. Merhaba,

  Bayramınız Kutlu Olsun…

  Bloglar Mahallesi (http://bloglarmahallesi.com/index.html) projemiz kapsamında;

  Bloglar Listesi ve/ya Muhtarlık üyesi olduğunuz için, Bloglar Listesi ve Blog Katolog sayfalarınız hazırlandı.

  Bloglar Listesi Sayfanıza ulaşmak için:
  http://bloglarlistesi.blogspot.com

  Blog Katalog Sayfanızın linki :
  http://kadinvemoda.bloglarmahallesi.com/kozmetikkedisi.html


  Lütfen bir göz atarak;
  a) değişiklik isteklerinizi
  b) kategorisinde düzeltme gerekliyse
  c) eğer başka ketegorilerde de olması gerekliyse bunların hangileri olduğunu
  d) http://katalog.bloglarmahallesi.com/blogkatalogindex.html sayfamızdaki mevcut kategorilerden/temalardan farklı bir kategoride olduğunuza inanıyorsanız lütfen bu kategori ve/ya tema adını bildirin açalım…

  Sayfa içeriğini, arzu ettiğiniz her zaman güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz.. Bu tarz istekleriniz için muhtar @ bloglarmahallesi.com adresine mail atmanız yeterlidir.

  Bizim Bloglar Mahallesi (BBM) sitesi, dolayısı ile BlogKatalog ve Bloglar Listesi henüz yapılanmasını tamamlamadı, hızla ilerliyor…Önerileriniz, yorumlarınız ile hepimizin daha rahat kullanabileceği ve okuyucunun daha fazla beğeneceği bir hale getirmek isteriz. Desteğinizle daha geniş çevrelere yayılmak isteriz…

  BBM olarak 1Ağustos 2012 tarihinde bir kampanya başlattık. Blogum SESlendi adlı bu kampanyamızın amacı değişik nedenlerden dolayı okuyamayanlar için sesli postlar hazırlamak. Detaylarına ve SESlenen bloglara/postlara Blogum SESlendi Kampanyası
  (http://etkinlikler.bloglarmahallesi.com/bbmkampanyalari.html) sayfamızdan ulaşabilirsiniz..

  Ayrıca:
  Bloglar Listesinde yer alan isimlerin bazıları, Blog Star Seçmelerinde önerilen blogların isimleri olduğundan ve listeye otomatik alındıklarından dolayı veya sehven listeye alınmış olduğundan şu soruyu da sormak gereği duyuyoruz:

  Bloglar Listesinden ve/ya Blog sayfalarından kaldırılma talebiniz var ise lütfen bildiriniz ki sayfa/larınızı kaldıralım, ama bizimle kalırsanız daha mutlu oluruz…

  Sayfa/larınızı olduğu şekliyle onaylıyorsanız, değişiklik istiyorsanız veya sayfa/larınızn tamamen kaldırılmasını istiyorsanız lütfen en kısa sürede muhtar @ bloglarmahallesi.com adresine bildirin.

  İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

  Bizim Bloglar Mahallesi..

  YanıtlaSil